Czarny nie tylko na zimę. Elegancki czarny kocyk z bambusa również na lato

Kocyk bambusowy w kolorze czarnym to przede wszystkim komfort, wygoda, ale także styl i elegancja. Wykonany w stu procentach z dzianiny bambusowej kocyk, jest miły i przyjazny w dotyku.

Produkt najwyższej jakości

Wszystkie produkty w sklepie Koala by HeartMade są wykonane z najlepszych materiałów i zgodnie z zasadami sztuki. Dbając o potrzeby naszych klientów staramy się, aby oferowane przez nas przedmioty były funkcjonalne, przyjazne środowisku i przede wszystkim wygodne. Wyjątkiem nie jest tutaj najwyższej klasy czarny kocyk bambusowy. Produkt ten jest elegancki i ładnie wygląda w każdym otoczeniu. Czarny kolor doskonale pasuje do wszelkiego rodzaju pościeli, czy tapicerek. Ponadto, czarny kolor kocyka sprawia, że ten dłużej pozostaje czysty, trudniej bowiem widać na nim wszelkie zabrudzenia.

Doskonały dla dzieci kocyk bambusowy

Kocyk przeznaczony jest przede wszystkim dla dzieci. Można nim wyłożyć łóżeczko, czy wózek. Ważne więc, aby był dla naszych pociech jak najbardziej przyjemny i delikatny. Dodatkowo, jedną z ogromnych zalet czarnego kocyka bambusowego są właściwości antybakteryjne. Kocyk jest oddychający, dzięki czemu świetnie sprawdzi się również przy niemowlętach i noworodkach. Materiał, z którego został wykonany zmniejsza także potliwość pod kocem, co jest dodatkowym atutem kocyka. Termoregulacja kocyka zapewnia dziecku idealną izolację w chłodniejsze dni, a jednocześnie sprawia, że przy wzrostach temperatury, maluch nie będzie się nadmiernie pocił.

Kocyk bambusowy jest zalecany przez dermatologów, gdyż w żaden sposób nie wpływa szkodliwie na skórę dziecka, co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Kocyk nie zawiera absolutnie żadnych szkodliwych substancji.

Kocyk bambusowy czarny to rozwiązanie rzadkie i eleganckie. Doskonale nadaje się na każdą temperaturę i warunki pogodowe. Pasuje do wszystkiego, a co najważniejsze jest wygodny, miękki i bezpieczny. Zapewnia naszemu dziecku doskonały komfort, przez co jest coraz częściej wybieranym produktem. Perfekcyjne wykonanie i wysoka jakość sprawiają, że czarny kocyk bambusowy to doskonały produkt dla najmniejszych pociech. Z powodzeniem można go kupić na prezent dla młodych rodziców, nie ryzykując, że się nie spodoba, albo będzie nieodpowiedni.

Długoterminowa jakość

Chcąc jak najdłużej utrzymać kocyk w dobrym stanie i zapewnić żywotność wszystkich jego zalet, należy prać go w temperaturze najwyżej 30 stopni, najlepiej w programie delikatnym. Dzięki właściwościom samosterylizującym, kocyk z powodzeniem daje się wyprać w niskiej temperaturze. Wirowanie nie powinno być nastawione na więcej niż 800 obrotów, choć 600 w zupełności wystarczy. Bambusowy kocyk można prasować bardzo delikatnie, w średniej temperaturze.

Nie zaleca się używania wybielaczy i płynów do prania, ani suszenia kocyków w suszarce elektrycznej, lub pralko-suszarce.