ETOTO BONUS POWITALNY – KOD PROMOCYJNY

ETOTO BONUS POWITALNY — KOD PROMOCYJNY

W ofercie powitalnej bukmacher proponuje nowym użytkownikom promocję startową w formie bonusu 100% od pierwszej wpłaty. Oznacza to, że bukmacher podwoi naszą wpłatę, dzięki czemu zyskamy do 1500 zł. Etoto bonus powitalny jest dostępny dla każdego, kto zdecyduje się na założenie konta i dokonanie pierwszej wpłaty u bukmachera. W dalszej części sprawdzimy jakie wymagania trzeba spełnić, by otrzymać bonus Etoto i jak dokonać rejestracji.

Etoto bonus powitalny

Bukmacher proponuje nowym typerom bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1500 zł. W praktyce oznacza to podwojenie pierwszego depozytu. Etoto bonus powitalny obowiązuje przy każdej wysokości depozytu, od 1 zł. Po dokonaniu wpłaty z własnych środków i otrzymaniu bonusu podlega on czterokrotnemu obrotowi, zanim zasili konto depozytowe. Zagrać należy w ciągu 30 dni. W praktyce wpłacając 200 zł, otrzymujemy kolejne 200 zł od Etoto na konto bonusowe. Łączna stawka zakładów musi w tym przypadku wynieść 800 zł (4x200zł). Obrotu bonusem Etoto możemy dokonać, obstawiając zakłady LIVE i przedmeczowe, gdzie kurs pojedynczego wydarzenia to min. 1.30 i łączny kurs kuponu to min. 2.20.

Etoto bonus kod promocyjny

Aktualnie bukmacher nie wymaga wpisywania kodu promocyjnego, by skorzystać z promocji. Aby otrzymać Etoto bonus powitalny, należy dokonać rejestracji i przejść pozytywnie weryfikację, czyli przesłać dokument tożsamości ze zdjęciem.

Jak dokonać rejestracji w Etoto?

  1. Podajemy adres e-mail i hasło.
  2. Uzupełniamy podstawowe dane, m.in. imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu.
  3. Przesyłamy skan lub zdjęcie dowodu osobistego.

Do pełnej weryfikacji konta potrzebne jest potwierdzenie tożsamości. Do tego służy ostatni punkt, czyli przesłanie wyraźnego skanu dwóch stron dowodu osobistego. Należy też podać numer konta bankowego, na które będziemy dokonywać wypłat. Jedynie po pozytywnym zakończeniu weryfikacji mamy możliwość korzystania z pełnej oferty usług bukmachera i możemy otrzymać Etoto bonus powitalny.

Promocje dla stałych typerów

Bukmacher przygotował też wiele promocji dla stałych graczy. Przedstawimy kilka z nich, które aktualnie są dostępne.

Etotomania  bonus Etoto dla obecnych użytkowników

Etototmania to program lojalnościowy, w którym otrzymujemy punkty za aktywność na stronie. Za każde postawione 5 zł dostajemy, w zależności od stawki kuponu, odpowiednią ilość punktów, które można wymieniać np. na darmowe środki na grę. Każdy typer otrzymuje na stronie rangę: brązową, srebrną lub złotą. Im wyższa, tym lepsze nagrody do zdobycia. Status konta zmienia się co miesiąc. Na stronie bukmachera Etoto można znaleźć regulamin i szczegółowe informacje dotyczące promocji.

Zaproś znajomych

W Etoto możemy również otrzymać dodatkowe środki na grę za zapraszanie znajomych. By go zdobyć, wysyłamy link polecający drugiej osobie. Gdy ta dokona rejestracji i obrotu na kwotę 300 zł, na konto bonusowe polecającego trafi 50 zł. Każdy z typerów  może otrzymać maksymalnie 500 zł, za polecenie bukmachera 10 osobom.

Wszelkie inne promocje i bonusy Etoto można śledzić na bieżąco na ich stronie internetowej.

Oferta bukmachera Etoto

Etoto proponuje możliwość obstawiania sportów klasycznych, wirtualnych i e-sportu. Gracze mogą zawierać zakłady na kilkanaście dyscyplin sportowych, sezonowych wydarzeń i całorocznych rozgrywek.

Wpłaty i wypłaty

Bukmacher oferuje szereg możliwości przy dokonywaniu wpłat. Depozytu można dokonać przez stronę internetową i aplikację mobilną. W zależności od wyboru sposobu różni się minimalna kwota depozytu. Przy najpopularniejszej metodzie wpłat, jaką jest BLIK, wynosi ona 1 zł.

Wypłaty można wykonać jedynie na zweryfikowane konto bankowe. Bukmacher ma w ofercie przelewy natychmiastowe, dzięki czemu wypłaty są błyskawiczne. Minimalna kwoty wypłaty to 1 zł.

Informacje o bukmacherze

Etoto działa a rynku zakładów wzajemnych od 2011 roku. Jest w pełni legalnym i licencjonowanym bukmacherem. Etoto posiada również punkty stacjonarne i kanał na YouTube z programami o tematyce sportowej.